Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

13.06.2018    
Вечірня злива залишила без електропостачання понад 20 тисяч споживачів Чернівецької області

20 хвилин негоди ввечері 12 червня залишила по собі чимало збитків у електромережах Буковини: велику кількість зламаних електричних опор й обірваних проводів повітряних ліній ПЛ-10 кВ та ПЛ-04 кВ.

Для ліквідації наслідків природньої стихії задіяні усі аварійні бригади енергопостачальної компанії.

 

Злива з блискавкою, шквальним вітром та градом залишила без електропостачання по Чернівецькій області понад 20 тисяч абонентів.

Найбільше постраждали Новоселицький та Герцаївський райони. Зокрема, у Новоселицькому районі знеструмлено 16 населених пункти, вийшли з ладу 12 ПЛ-10 кВ, у Герцаївському знеструмлено 20 населених пункти та 7 ПЛ-10 кВ відповідно.

 

Також серйозних ушкоджень зазнали електромережі у Кіцманському, Сторожинецькому районах та у місті Чернівці.

Загалом по області на шосту годинку ранку 13 червня знеструмлено 46 населених пункти, пошкоджено 24 ПЛ – 10 кВ, 523 трансформаторних підстанцій.

 

За наслідками негоди обленерго зазнала чималих збитків. Проте у найкоротші терміни енергетики обіцяють відновити електропостачання у регіонах, відремонтувати повітряні лінії 10 кВ, тож упродовж доби електроенергія з’явиться у домівках значної частини буковинців, які постраждали від негоди.

 

Щоправда для повної ліквідації наслідків аварійних відключень потрібно більше часу й значних ресурсів, та енергетики краю докладуть максимум зусиль задля оперативного відновлення електропостачання у домівки буковинців.

 

Нагадуємо основні правила безпеки під час негоди:  

* не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менш як 8 метрів — це смертельно небезпечно; 

* повідомте про аварійну ситуацію: обривах проводів, при падінні дерев, гілок на ЛЕП або травмуванні людей слід негайно інформувати у РЕМ за місцем проживання, Call-центр (0372) 58-49-80 або 101;

* за можливості організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду аварійної бригади енергетиків або позначте місце будь якими обмежувальними знаками – кольоровими стрічками, гіллям чи іншими підручними матеріалами.

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA